Bebeğim Yolda yakında Show TV’de başlıyor!

Bebeğim Yolda yakında Show TV’de başlıyor!

Bebeğim Yolda yakında Show TV'de başlıyor! Show TV YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/AGqc
Ana Sayfa Telif Hakkı

Telif Hakkı

Sitede yer alan bütün videolar Google & Youtube tabanlıdır. SÜREKLİ DİZİ BİLGİ TV içerik sahibi tarafından paylaşıma açık olan videoları, kullanıcıları kendi başlık ve açıklamaları ile derleyip sunmuştur. Youtube politikaları gereği hak sahibine ait reklamlar sunulmaya devam etmektedir.

5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Hak sahipleri, içeriklerininin kaldırılma talebinde bulunabilir.

Telif Hakkı Bildirimi Gönder >
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bildirim gönderebilir. Youtube ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Youtube’dan kaldırılan videolar anında sistem tarafından bloke edilecektir.

Not: Youtube’da barınan videonun hak sahibi olduğunu iddaa ediyor ve izlenilmesini istemiyorsanız kanal ayarlarına giderek paylaştığınız videoların paylaşılma özelliğini kaldırarak hak talebinde bulunabilirsiniz. Aksi takdirde Youtube bildirimlerinize olumsuz yanıt verecek buda sizin hesap için sağlıklı olmayacaktır.

Bugün izle
Sürekli Dizi TV